:

Makine

Canı sıkılan makine mühendisi ne yapar.mp4 - www.teknovid.com

Teknolojik videolar paylaşım sayfası www.teknovid.com Otomasyon - Elektrik konularında eğitim videoları ve dokümanları için www.kumanda.org Otomasyon ...

2016-03-24 02:40 309,376

Bu makine mermeri ağaç gibi kesebiliyor

Bu makine mermeri ağaç gibi kesebiliyor Denizli'de bulunan Demmak Demireller Makine Sanayi Ticaret AŞ, Türkiye'de ilk defa mermeri ağaç gibi kesebilen ...

2016-04-20 06:07 555,814

Makine Gibi Taş Döşeyen Adam

Makine Gibi Taş Döşeyen Adam.

2015-07-23 01:42 91,510

Andreï Makine : "La langue et la civilisation française comptent"

ABONNEZ-VOUS pour plus de vidéos : http://bit.ly/radioE1 Andreï Makine, écrivain russe né en Sibérie, est l'invité de Caroline Roux ce vendredi. Il est l'un des ...

2016-03-11 05:52 1,928

How to Make Coca Cola Soda Fountain Machine with 3 Different Drinks at Home

How to Make Coca Cola Soda Fountain Machine with 3 Different Drinks at Home. In my case, it's Coca-Cola, Fanta and Sprite but you can use any drink!

2017-03-11 03:53 30,938,902

Tirane, arrestohet hajduti i makines

...

2017-01-04 00:47 8,768

Makine Mühendisi Solucan Gübresi Üretim Tesisi Kurdu

Sivas'ın Suşehri ilçesinde kiraladığı bir ahırda solucan gübresi üretim tesisi kuran makine mühendisi Cihat Akbulut, ilk gübreyi alacak olmanın heye...

2017-02-09 02:57 2,561

Publikohet video Ky është personi që i vuri flakën makinës 140 mijë euro të Florit (Video)

News 24 dhe BalkanWeb ka arritur të sigurojë pamjet e kamerave të sigurisë së momentit kur një person ende i paidentifikuar, i cili dyshohet të jetë edh...

2016-12-19 02:22 24,815

Gaziantep - Gaziantep'te Şişe Kıymayı Desenli Saplayan Makine Üretildi

(ÖZEL) - Gaziantep'te şişe kıymayı desenli saplayan makine üretildiGASTRONOMİ dalında UNESCO tarafından 'Yaratıcı Şehirler Ağı'na dahil edilen Gaz...

2017-03-11 05:27 140
Kadim.net - Video ve Bilgi Portalı Makine